מוניות הדר לשדה התעופה המקורי (היזהרו ממתחזים!)

ליצירת קשר 03-9711103
זמינות 24 שעות ביממה

מוניות הדר לוד

לאתר הרשמי של מוניות הדר לוד בע"מ המקורי – https://www.hadartaxi.com

מה עושים כאשר טסים לחו"ל וצריך להגיע לשדה התעופה ב 2 בלילה? האם תיסעו עם הרכב הפרטי? האם תנהגו עם הילדים ברכב כאשר אתם עייפים וכאשר הכל חשוך והראות לקויה? ולבסוף תשאירו את הרכב בחנייה לטווח ארוך ותשלמו הון? ככה מתחילים חופשה? ממש לא! עם שירות מוניות לשדה התעופה זה ממש מיותר.

אם זו חופשה משפחתית או נסיעה למטרות עסקים, מהיום אין צורך לנהוג לשדה התעופה ברכבם הפרטי או להיגרר בתחבורה הציבורית. ניתן להגיע בקלות ובנוחות עם שירות הסעות אקסלוסיבי. הזמינו שירות מוניות לשדה התעופה ותוכלו להגיע בנוחות ובבטיחות. מדוע לנהוג בלילה כאשר אתם עייפים בעוד אפשר לתת למישהו אחר להסיע אתכם. תנו לנהג מיומן להסיע אתכם לנמל התעופה ותוכלו להמשיך לנמנם במונית, כך גם לא תתחילו את החופשה המשפחתית כאשר אתם עייפים או עצבניים בעקבות נהיגה בפקקים.  עם שירות מוניות לשדה התעופה זה גם יוצא יותר משתלם מאשר להשאיר את הרכב בחנייה לטווח ארוך.

ומה לגבי החזרה?

מוניות לשדה התעופה גם יאספו אתכם כאשר תחזרו מהחופשה. תוכלו לבצע הזמנה וכאשר תגיעו לשדה התעופה בחזרה הנהג יחכה לכם בשדה וייקח אתכם בחזרה לביתכם. במקרים רבים דווקא כאשר חוזרים מהחופשה, לאחר הטיסות המעייפות, שירות מוניות לשדה התעופה הוא עוד יותר חשוב; במקרים רבים אנו חוזרים עייפים מהטיסה ומוניות לשדה התעופה הן פשוט פתרון מציל חיים. במקום לנהוג עייפים לאחר טיסה ארוכה ניתן לנוח מאחור ולתת לנהג לעשות את העבודה.

מוניות לשדה התעופה – מוניות הדר לוד

אם אמרתם מוניות לשדה התעופה, אמרתם מוניות הדר לוד. אם אתם צריכים הסעה לשדה התעופה, או איסוף משדה התעופה, התקשרו והזמינו שירות במוניות הדר לוד. מוניות הדר לוד מתמחות בהסעות לשדה התעופה ומעניקות שירות מסור ללקוחות כבר למעלה משבעים שנה. אנו מעניקים שירות מקצועי ואדיב ללקוחות פרטיים ולקוחות עסקיים אשר בוחרים בנו שוב ושוב לצורך הסעה לשדה התעופה.

במוניות הדר לוד תקבלו שירות מוניות לשדה התעופה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של שירות ובטיחות. לנו יש צוות של נהגים מקצועיים המעניקים שירות אדיב ומסיעים לקוחות לשדה התעופה, ברכבים נקיים וחדישים, 24 שעות ביממה.

לסיכום, מוניות לשדה התעופה הן הדרך הנוחה ביותר להגיע לנתב"ג. זהו פתרון משתלם ונוח; גם אלו אשר יש להם רכב פרטי מבינים זאת ומעדיפים את הנוחות והבטיחות של מוניות הדר.