מוניות הדר לנתב"ג המקורי (היזהרו ממתחזים!)

ליצירת קשר 03-9711103
זמינות 24 שעות ביממה

מוניות הדר לוד לנתב"ג

לאתר הרשמי של מוניות הדר לוד בע"מ המקורי – https://www.hadartaxi.com

אולי איזה דיל לבולגריה, ביקור של הדודה באמריקה או נסיעת עסקים קצרה –  אם אתם צריכים לטוס לחו"ל ואין לכם איך להגיע לנמל התעופה, כנראה שאתם צריכים שירות של מוניות לנתב"ג. שירות זה מעניק לכם פתרון נפלא; הוא מתאים למי שאין לו רכב פרטי, אבל לא רק ! רבים מבינים שהדרך הכי טובה להגיע לשדה התעופה היא באמצעות שירות של מוניות לנתב"ג. מהיום לא צריך לבקש טובות של חברים ולא צריך לנסוע עם הרכב הפרטי, ניתן לסמוך על שירות הסעות מקצועי אשר יביא אתכם אל היעד בבטחה.

להתחיל את החופשה כבר עכשיו

לא צריך לחכות בשביל להגיע ליעד בשביל להתחיל את החופשה. באמצעות שירות של מוניות לנתב"ג תוכלו להתחיל את החופשה כבר מהרגע שאתם יוצאים מהבית. הנהג יעזור לכם עם המזוודות וישים אותן בתא המטען; כל שעליכם לעשות זה להתרווח במושב, ליהנות מהמזגן ואם יש פקקים פשוט תעצמו את העיניים ותנמנמו קצת. ההגה בידיים של נהג מקצועי אשר יביא אתכם בבטחה אל נמל התעופה. גם אם אין מדובר בחופשה, אלא רק בנסיעת עסקים, עדיין עדיף להגיע לשדה התעופה באמצעות שירות הסעות. במקום להיות טרודים מהפקקים והתנועה, תוכלו לבצע שיחת טלפון, לשלוח מיילים או לעבור על החומר לקראת הפגישות בחו"ל.

מוניות לנתב"ג – גם לבעלי רכב פרטי

כאשר חושבים על זה, גם אם יש לכם רכב פרטי, עדיין תעדיפו שירות של מוניות לנתב"ג. הנהג יאסוף אתכם ויוריד אתכם בכניסה לטרמינל. לא תצטרכו להיות טרודים בחיפוש אחר חנייה ולא תצטרכו להיות מודאגים לגבי השארת הרכב בחניון לטווח ארוך. יש לכם פתרון נוח ומהיר אשר יגרום לכם להעדיף להשאיר את הרכב בבית.

זכרו שטיסות ממריאות ונוחתות בכל שעות היממה. לפעמים יש לנו טיסה בשתיים בצהריים ולפעמים ב 4 בבוקר. לא נעים לנסוע בכבישים בשעות אשר בדרך כלל אנו רגילים לישון בהן, זה עלול להיות מסוכן בעיקר בחושך כאשר ישנה ראות לקויה. לכן מוטב לתת את ההגה לידיים של הנהגים המיומנים של מוניות הדר לוד. גם כאשר אתם חוזרים מהטיסה, אתם בוודאי עייפים ומותשים ולא תרצו להתחיל לנהוג. פשוט הזמינו שירות של מוניות לנתב"ג ותיהנו משירות ללא דאגות.

מוניות לנתב"ג לעומת תחבורה ציבורית

מוניות לנתב"ג מעניקות לכם שירות אקסלוסיבי העולה על השירות של התחבורה הציבורית. כאן הנהג מגיע לאסוף אתכם ורק אתכם, מהבית לשדה התעופה ובחזרה. אין צורך לחכות לאוטובוסים או להחליף רכבות. אין צורך להיגרר בדרכים, בשמש או בגשם, עם מזוודות. הכל בשיא הנוחות. כך תוכלו להגיע לשדה התעופה רגועים ונינוחים ולא מיוזעים או רטובים.

שירות VIP

שירותי האיסוף מהנתב"ג יכולים לתת לכם גם שירות VIP על מנת לאסוף אורחים חשובים מנמל התעופה. למשל אם יש לכם לקוח חשוב, הנהג שלנו יחכה לו עם שלט ויהפוך את רגעי הכניסה של האורח לארץ לחוויה נעימה. אנו נסיע אותו לבית המלון מבלי שיצטרך לחפש אחר תחבורה או להיות מודאג לגבי אופן ההגעה לבית המלון. שירות היוצר שקט נפשי הוא המומחיות שלנו. אז בפעם הבאה שתיסעו לחו"ל, או תחזרו לארץ אתם יודעים למי לפנות – מוניות הדר לוד

שירות בכל רחבי הארץ

מוניות הדר לוד מעניקות שירות של הסעות לנתב"ג בכל רחבי הארץ. אנו עובדים 24 שעות ביממה; ניתן לבצע הזמנה מראש והנהג יחכה במקום שנקבע ובזמן אשר נקבע. אפשר גם להזמין בהתרעה קצרה ואנו בדרך אליכם.

למוניות הדר לוד יש פתרון לכל צורך. אנו יכולים לשלוח מוניות מכל סוג, כולל מוניות נגישות עם מעלון והכל במחירים משתלמים.

על מנת ליהנות מהשירות האיכותי, הקפידו לבחור במוניות הדר לוד המשרתות את תושבי ישראל במסירות כבר למעלה מ 70 שנה.